Hakkımızda

Ümraniye Arçelik Hakkımızda %100 güvenebileceğiniz servis.

Arçelik Servis, yaygın servis ağı ve 2 saat aralığında randevu sistemi ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.
Ümraniyenin’nin her yerinden haftanın 7 günü 24 saat Arçelik Çağrı Yönetim Merkezi’ni arayabilir ve Arçelik markalı ürünlerin satış öncesi keşif, satış sonrası montaj, eve teslim aksesuar, bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Hijyen: Servis sırasında galoş uygulaması

2 saat aralığında randevu Küçük ev aletlerinin evden teslim alınarak onarılması

Tüketicimize tavsiyeler

Satın aldığınız üründen en yüksek faydayı sağlamanız için lütfen teknik servisimizden yeterince bilgi alınız.
Satın aldığınız ürünü kullanmaya başlamadan önce kullanma kılavuzunu mutlaka okuyunuz ve kullanma kılavuzuna uygun kullanınız.
Servis Merkezimiz tamir olan ürünleri hemen teslim etmektedirler.
Ürünlerin ileriki bir tarihte teslim edilmesini talep etmeniz ve Merkez Servisimiz ile bu yönde anlaşmanız halinde, teslimata ilişkin sorumluluk sadece ürünü servisimizde olacaktır.
Teknik Servis ürünün montajını ve onarımını mutlaka servislerimize yaptırınız.
Ürünlerimizin (özellikle klima, şofben ve ankastre ürünler) montaj yeri ve tesisatı, kullanma ve/veya montaj kılavuzunda belirtilen teknik şartlara mutlaka uygun olmalıdır.
Aksi halde montaj gerçekleştirilemeyecektir.
Markamız tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

1 yıl garanti kapsamına giren Arçelik ürünleri:
Solo ve ankastre, ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, midi fırınlar, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri ve ani su ısıtıcısı.

1 yıl garanti kapsamına giren Arçelik ürünleri:
Solo ve ankastre buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, mikrodalgc fırınlar, kurutma makineleri, midi bulaşık makineleri, şofbenler, klimalar, su arıtma cihazı, su sebilleri ve elektrikli termosifonlar (220 v).

1 yıl garanti kapsamına giren Arçelik ürünleri:
Solo ve ankastre buzdolapları (solo tezgâh altı ve mini buzdolapları, ankastre gardırop tipi ve buzdolapları hariç) derin dondurucular (tezgâh altı ve mini dondurucular hariç), solo ve ankastre çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar (mini, midi ve mikrodalga fırınlar hariç) ve kurutma makineleri.

Garanti Verilmez ; otel. çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak amacı ile satın alınan ürünlere verilemez.