Yavuztürk Arçelik Servisi Fiyatları

iletezcan

Yavuztürk Arçelik Servisi Fiyatları

Yavuztürk Arçelik Servisi Fiyatları

Arçelik markasının kalitesinedeniyle servis hizmetlerin pahalı olacağı düşüncesi pekçok kişini firmamız sayesinde yanıldıkları konulardan biridir.

Sadece hizmetlerin en iyisini sunmak olan hedefimize ulaştıktan sonra, firma çalışanlarının hak ettiği kadarını ücret olarak talep etmek, prensiplerimizin yönünde belirlediğimiz iş ahlakı düzeyimizdir.

Hizmetlerimizde orijinal yedek parça hizmetimiz olup, oldukça uygun fiyatlara sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Diğer firmalarda neredeyse 2 katı fiyatına alabileceğiniz orijinal yedek parça hizmetini, Yavuztürk Arçelik Servisimizde oldukça makul fiyatlar çerçevesinde bulabilirsiniz.

Arçelik

Konusunun uzmanı olan teknik ekip arkadaşlarımız, değerli müşterilerinin Arçelik marka eşyaları için gerekli olan tüm hizmeti en cazip şekilde sunmaktadırlar.

İletişimi güçlü olan, genç ve dinamik bireylerden oluşan çalışanlarımız, hizmet motivasyonumuzu artırmakta ve bu alanda vereceğimiz pek çok hizmet üst düzey kalite standartlarında olmaktadır.

Hizmet öncesinde arıza keşfi yapan personelimiz, gerek gördüğü çözüm önerilerini sizlerin anlayacağı şekilde sizlere aktarmakta ve onayınızı aldıktan sonra hemen işe koyulmaktadır.

 

 

Yazar hakkında

tezcan administrator