Aylık arşivEkim 2016

iletezcan

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

Arçelik çağrı merkezleri, Arçelik müşterileri için büyük önem taşımaktadır. Yedi gün yirmi dört saat ulaşabileceğiniz bir servis olması herkes için büyük kolaylık sağlamaktadır. Arçelik çağrı merkezleri bünyesinde çalışanların hepsi alanında uzman ve deneyimli personellerdir. Sizlere günün her saati sabırla bilgi vermektedirler. Arçelik ürünleri ile merak ettiğiniz her konuyu arayıp yetkili kişilere sorabilirsiniz. Hatta sadece merak ettiğiniz şeyleri değil ürünler hakkında önerilerinizi de çağrı merkezlerini arayarak sunabilirsiniz.

Ümraniye Arçelik Servisi Çağrı Merkezi

umraniye-arcelik

Çağrı merkezi alanında da müşteri memnuniyeti ve güven anlayışını benimseyen Arçelik müşterileri için profesyonel ekip elemanlarını bir araya getirmiştir.

Bu çağrı merkezlerinden birisi de umraniyearcelikservis.org servisinin çağrı merkezidir. Ümraniye Arçelik Servisi elemanları da günün her saati sizden gelecek soruları cevaplamak için beklemektedir.

Tüm beyaz eşyalarda servis hizmeti veren umraniyearcelikservis.org servisini her konuda hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Eğer Ümraniye’de yaşıyorsanız ve bir yetkili servisine ihtiyacınız varsa Ümraniye Arçelik Çağrı Merkezinin numarasını resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Arçelik Ürünleri

Arçelik bir dünya markası olarak hizmet vermektedir. Son teknoloji ürünleri, kaliteli hizmet anlayışı ile hepimizin ilk tercihi olmuştur. Arçelik ürünlerine gerek sağlamlık gerek garanti konularında rahatlıkla güvenebiliriz.

Eğer bir beyaz eşya alacaksanız tercihiniz Arçelik olmalı ki hem istediğiniz ürünü bulasınız hem de ürünü satın aldıktan sonra bakım ve onarım konusunda sıkıntı yaşamayın.

Arçelik servisleri çok sayıda olup çok geniş bir alana yayılmış durumdadır. O yüzden yaşadığınız yerin hiçbir önemi yok. Mutlaka yakınlarınızda sizi bekleyen bir Arçelik servisi vardır.

Eğer sizde kaliteli bir hizmet bekliyorsanız Arçelik mağazalarına ve servislerine bir uğramalı ve böylece kendinizi daha değerli hissederken kaliteli ürünlerin ve satış sonrası desteğin keyfini sürebilirsiniz.

iletezcan

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik bir dünya markası olarak aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşyalarda sizlere servis garantisi vermekte ve müşteri memnuniyetini temel hedef alarak özenle çalışmaktadır.

Arçelik tüm ülkede onlarca servis açmıştır. Herkesin yakınlarında mutlaka kolaylıkla ulaşabileceği bir Arçelik Yetkili Servisi vardır.

Bunların içinde İstanbul için en önemlilerinden biri de umraniyearcelikservis.org olarak bilinir.

Ümraniye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

umraniye-arcelik

Arçelik mağazasının önemli yetkili servislerinden biri olan Ümraniye servisi kendini bu alanda çok geliştirmiş ve de geliştirmeye devam eden bir servis olarak karşımıza çıkmaktadır.

umraniyearcelikservis.org beyaz eşyaların her bir çeşidi için ayrı ayrı servis bulundurup hepsine profesyonel elemanlar göndermektedir. Bunlardan biride Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi’dir.

Çamaşır makineniz arızalandığında veya beklediğiniz performansı göstermediğinde bu sizler için hayli can sıkıcı bir durum olacaktır. Çamaşır makinesi çok çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir.

Kapağı açılmayabilir, yıkarken giysilerinize zarar verebilir, su kaçırabilir, kireçlenebilir.

Pek çok farklı nedenle bozulma riski ile karşı karşıya olan çamaşır makineniz bozulduysa, korkmanıza gerek yok. umraniyearcelikservis.org her zaman sizin yanınızda. Servise dilerseniz telefonla ulaşabilir dilerseniz servisi ziyaret ederek sıkıntınızı anlatabilirsiniz.

7/24 Hizmet Anlayışı

Çamaşır makineniz bozulduğunda mesai saatleri dışında olsanız bile Arçelik acil çağrı merkezlerini arayarak sorunu bildirebilirsiniz.

Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan Arçelik, öncelikle sorunuzu idrak edecek ve sizin yapabileceğiniz bir sıkıntı mevcutsa yapmanız gerekenleri anlatacak değilse kısa sürede makinenizin arızasını giderecektir.

Onarım sırasında çamaşır makinenizle ilgili her şeyi çalışanlara rahatlıkla sorabilir ve çalışanlardan da sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

20 yılı aşkın bir süredir alanında uzman insanlarla bizlere servis hizmeti sunan umraniyearcelikservis.org, görünen o ki bundan sonra hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam edecektir.

iletezcan

Arçelik Buzdolabı Servisi

 Arçelik Buzdolabı Servisi Buzdolabı geçmişten bugüne çok değişim geçirse de, farklı farklı modelleri çıksa da hala yiyeceklerimizi saklamak için ilk tercihimiz hep buzdolapları olmaktadır.

Özellikle ev hanımları buzdolabı alırken birçok şeye dikkat ederler. Hızlı soğutsun, enerji tasarruflu olsun, sağlıklı olsun gibi istekleri vardır.

Tüm bunları içinde barındıran bir buzdolabı arıyorsanız Arçelik’te çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

umraniye-arcelikservis

Arçelik Buzdolabı Servisi Ümraniye

umraniyearcelikservis.org buzdolabı alanında da çok geniş çaplı hizmet vermektedir. Servisin amacı en hızlı ve en iyi çözümü sizlere sunmaktır. Arçelik buzdolapları doğa dostu ürünlerdir. Hem yiyecek ve içeceklerinizi sağlıkla korurken hem de çok az enerji harcar. Bu yüzden eğer yeni bir buzdolabı almayı düşünüyorsanız ilk tercihiniz mutlaka Arçelik olmalıdır. Buzdolabınızı satın aldıktan sonra yaşayacağınız sıkıntılar içinde umraniyearcelikservis.org’a güvenebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti                                    

   Arçelik her zaman müşterilerin memnuniyetini 1. sırada tutmaktadır. Kalitesiyle ve deneyimli kadrosuyla bizlere hizmet sunmaktadırlar. Yedek parça değişimden değişilen her parça orijinaldir ve 1 yıl garantisi vardır.

Ayrıca umraniyearcelikservis.org/ gezici ekibi ile yerinde onarım ve bakım hizmeti de vermektedir. Diğer Arçelik servislerinde olduğu gibi buzdolabı servisinde de yetkili kişilere aklınıza takılan her şeyi sorarak dilediğiniz yardımı alabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları ile size her sorunda yol gösterecektir.

Ürününüzün çok acil yapılmasını istiyorsanız sitede bulunan acil çağrı numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır.7 gün 24 saat Arçelik buzdolabı servisine ulaşabilirsiniz.

Arçelik buzdolaplarına sahip olurken içinizin rahat edeceği gibi bir sorun yaşanması durumunda da ürününüzü emin ellere teslim edeceksiniz.

Hızlı hizmet anlayışı ile en kısa sürede serviste onarımı yapılıp ürününüz yerine tekrar kurulacaktır. Emin olun ki ilk gün ki performansı ile çalışmaya devam edecektir.

iletezcan

Arçelik Bulaşık Makinası Servisi

Arçelik Bulaşık Makinası Servisi

Bulaşık makinaları şu anda hayatımızda büyük oranda yer kaplamaktadır. Bu yüzden bir bulaşık makinası alırken en iyisini, en kalitelisini isteriz. Bu isteklerimizi karşılayacak tek marka ise tabi ki de Arçelik’tir.

Arçelik Bulaşık Makinaları

Son yıllarda daha çok hayatımıza giren bulaşık makinaları hızlı bir şekilde hayatımızda kalıcı olarak yerini aldı. Artık hiçbirimiz bulaşık makinaları olmadan yapamıyoruz.

Bir bulaşık makinası alırken de en iyisini almak istiyoruz; çünkü bulaşıklarımızın iyi temizlenmesi hijyen kriterine uygun olması bizler için önem taşıyor.

Arçelik diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi bulaşık makinası alanında da son yıllarda inanılmaz derecede kendini geliştirdi. Artık bulaşıklarınız hem hızlı hem de temiz bir şekilde yıkanıp kurulanmaktadır.

umraniye-arcelik

umraniyearcelikservis.org bulaşık makinalarınızın onarımı ve bakımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Tecrübeli kadrosu, hizmet konusunda hızı, yerinde onarım ve gezici ekibi ile yardımınıza koşacak, ürününüzün sorununu en kısa sürede çözecektir.

Eğer sorun sizin halledebileceğiniz sorunlar ise ama tam olarak ne yapacağınızı bilemiyorsanız umraniyearcelikservis.org sitesindeki çağrı numaraları ile yetkili kişilere durumu anlatıp yardım alabilirsiniz.

Teknik Servis Çağırılmadan Önce Yapılması Gerekenler

  • LED ışıkları kontrol ederek makinaya elektrik gelip gelmediğine bakın.
  • Makinenizin fişi yerinden çıkmış olabilir. Fişi kontrol edin.
  • Bulaşık makinesinin kapağının tam olarak kapalı olduğundan emin olun.
  • Muslukları ve hortumunuzu kontrol edin. Su geldiğinden emin olun.
  • Makinenin parlatıcısı, tuzu ve deterjanının tam olduğunu kontrol edin.
  • Bulaşık makinanıza gelen elektrik sigortasını kontrol edin.
  • Açma-kapama düğmesini kontrol ediniz.

Eğer bunları yaptıysanız ve hala makinanız çalışmıyorsa veya sorun devam ediyorsa o zaman umraniyearcelikservis.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Arçelik Servisi sizlere hizmet vermek için hazırda bekliyor olacaktır. Bulaşık makinanızın tadilatını yaparak ilk gün ki performansına tekrar döndüreceklerdir.

iletezcan

Yavuztürk Arçelik Servisi Fiyatları

Yavuztürk Arçelik Servisi Fiyatları

Arçelik markasının kalitesinedeniyle servis hizmetlerin pahalı olacağı düşüncesi pekçok kişini firmamız sayesinde yanıldıkları konulardan biridir.

Sadece hizmetlerin en iyisini sunmak olan hedefimize ulaştıktan sonra, firma çalışanlarının hak ettiği kadarını ücret olarak talep etmek, prensiplerimizin yönünde belirlediğimiz iş ahlakı düzeyimizdir.

Hizmetlerimizde orijinal yedek parça hizmetimiz olup, oldukça uygun fiyatlara sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Diğer firmalarda neredeyse 2 katı fiyatına alabileceğiniz orijinal yedek parça hizmetini, Yavuztürk Arçelik Servisimizde oldukça makul fiyatlar çerçevesinde bulabilirsiniz.

Arçelik

Konusunun uzmanı olan teknik ekip arkadaşlarımız, değerli müşterilerinin Arçelik marka eşyaları için gerekli olan tüm hizmeti en cazip şekilde sunmaktadırlar.

İletişimi güçlü olan, genç ve dinamik bireylerden oluşan çalışanlarımız, hizmet motivasyonumuzu artırmakta ve bu alanda vereceğimiz pek çok hizmet üst düzey kalite standartlarında olmaktadır.

Hizmet öncesinde arıza keşfi yapan personelimiz, gerek gördüğü çözüm önerilerini sizlerin anlayacağı şekilde sizlere aktarmakta ve onayınızı aldıktan sonra hemen işe koyulmaktadır.

 

 

iletezcan

Tatlısu Arçelik Servisi İletişim

Tatlısu Arçelik Servisi İletişim

Kuruluş amacını gerçeğe ulaştırmak için sürekli olarak gelişme amacı içinde olan Arçelik servisimiz, teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile pek çok kişinin memnun kaldığı firmalar arasında yer almaktadır.

Arçelik beyaz eşyaları için uzun ömürlü olabilecek çözümler üretmek ve kalıcı yöntemlerle arızaların giderilmesi, konusunda uzman teknik ekibimizin üstesinden geldiği başlıca konulardır.

Müşterinin bilinçlenmesi ve Arçelik marka bat-yaz eşyalarını doğru kullanabilmesi için gerekli bilgi birikimine sahip olan çalışma arkadaşlarımız, hizmet verirken aynı zamanda sizleri bilgilendirmekte ve ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu sayede çevremizde memnun müşteriler görmek, bu konudaki hizmet motivasyonumuzu daha da artırmaktadır.

iletezcan

Şerifali Arçelik Servis hizmetleri

Şerifali Arçelik Servis hizmetleri

Arçelik çamaşır makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere akla gelebilecek her Arçelik marka ürünü için hizmetlerimiz kalite ve güven çerçevesinde sizler için devreye girmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti için çaba harcayan bir Şerifali Arçelik Servisi olarak, bölge sakinlerinin istekleri yönünde çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Arçelik markalı ürünlerinizin kalitesine yakışır kalitemiz sayesinde pek çok kişi umudunuz kestiği elektronik cihazlarını bile orijinal yedek parça temini ve eksiksiz teknik servis hizmetlerimiz sayesinde kullanmaya devam etmektedirler.

Arçelik

Teknoloji ile iç içe bir sektörde olmanın gerektirdiği gibi, teknolojik bir ekibe ve ekipmana sahip olan Şerifali Arçelik Servisimiz, güvendiğiniz ve beyaz eşyalarınız emanet edebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Günün birinde ihtiyacınız olacağı düşüncesi ile Arçelik marka eşyalarınız için iletişim numaralarımızı mutlaka bir yere not etmelisiniz.

Aksi halde sektörde bulunan pek çok güven vermeyen Arçelik servisi ile karşılaşmanız ve hayal kırıklığı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

 

iletezcan

Şahintepesi Arçelik Servisi İletişim Numaraları

Şahintepesi Arçelik Servisi İletişim Numaraları

Teknik servis alanında kalite standartlarını hizmetlerinin temel amacı olarak gören Şahintepesi Arçelik Servisi, son derece kaliteli ve profesyonel bir Arçelik servis hizmeti alabileceğiniz size en yakın konumdaki adreslerden biridir.

Şahintepe Mahallesi sakinleri için Ümraniye ilçesinin en gelişmiş kapasitedeki Arçelik teknik servisi sizler için varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Arçelik

Teknik kadromuz içinde yer alan personelin bütünü, Arçelik teknolojisine odaklı olarak yetiştirilen kişilerdir.

Bu sayede Arçelik marka beyaz eşyalarda oluşan sorunlar anında çözüme kavuşturulmakta ve uygun fiyata alacağınız kaliteli teknik destek keyfinizin yerine gelmesini sağlayacaktır.

Yıllardır edindiğimiz çok sayıdaki memnun müşterilerimiz, bu sektördeki en değerli referanslarımız olup, büyümemizde emeği büyük olan etkenlerden biridir.

Sizlerde memnun müşterilerimiz arasına katılmak için çağrı merkezi aracılığı ile bize ulaşabilir ve olması gereken kaliteyi en uygun fiyata bulabilirsiniz.

iletezcan

İstanbul Site Mahallesi Arçelik Servisi Ümraniye

İstanbul  Site Mahallesi Arçelik Servisi Ümraniye

İstanbul ilinin birçok noktasında yaygın olarak bulunma özelliğine sahip Arçelik servisleri aralarında en güvenilir ve kaliteli olanı seçmeyi gerektirmektedir.

Bunun için firma geçmişinin güvenilir nitelikte olması ve referanslarının güçlü olmasına dikkat etmek gerekiyor. Firmamız bu noktada uzun yılardır bu sektörde olup, mutlu müşterileri ile bu günlere gelmiş olan İstanbul Arçelik servislerinden biridir.

Ümraniye semtine yayılmış olan firma gücümüz sayesinde kaliteli ve dürüst olan hizmetlerimiz ile karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir.

Kurumsal bir Arçelik servisi olan firmamız, kalite standartlarını evlerinize kadar getirmek için üstün bir gayret sarf etmekte ve sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışını çalışanlarının her birine ayrı ayrı aşılamaktadır.

Bunun sonucunda alacağınız Arçelik servis hizmetleri kalitesinden emin olabileceğiniz ve ödediğiniz ücretin karşılığını tam olarak alabileceğiniz niteliktedir.